چگونگی غیرفعال کردن اعلان نظرات در وردپرس
غیرفعال کردن اعلان نظرات

ممکن است در سایت وردپرسی شما محتوا یا مطلبی وجود داشته باشد که کاربران مدام در مورد آن مطلب نظراتی را مطرح کنند و برای شما ایمیل هایی ارسال شود که حاوی همان نظرات باشد و امکانش وجود دارد که ازین اعلان ها خسته شده باشید و کمی برای شما آزار دهنده باشد  به صورت کلی اینجور اعلان ها می تواند خوب باشد اما کسی دوس ندارد هر دو ثانیه  یک ایمیل برایش ارسال شود .در این مقاله نحوه غیرفعال کردن اعلان نظرات را به صورت قدم به قدم بررسی میکنیم .

نحوه غیر فعال کردن اعلان نظرات در وردپرس

به طور کلی ارسال اعلانات به دو دسته تقسیم می شود . نوع اول  وقتی که شخصی یک نظر ارسال می کند و برای شما ایمیلی ارسال شود و نوع  دوم آن هنگامی که دیگری برای آن نظر اظهار نظری کند و در این صورت یک ایمیل دیگر برایتان ارسال شود .

حال قدم به قدم جلو میرویم .

قدم اول :

ابتدا پیشخوان وردپرس را باز کنید.

قدم دوم :

پایین صفحه سمت راست روی تنظیمات کلیک کنید

قدم سوم :

بعد از باز شدن صفحه تنظیمات روی گزینه گفت و گو کلیک کنید ( مانند تصویر زیر )

تنظیمات پیشخوان برای غیرفعال کردن اعلان نظرات
تنظیمات پیشخوان

قدم چهارم :

بعد از باز شدن  صفحه گفت و گو و گزینه های سمت چپ طبق مراحل بعدی پیش میرویم

قدم پنجم :

از ستون سمت چپ گزینه (برایم ایمیل بفرستید هرگاه ) را مشاهده میکنید که روبروی آن دو گزینه وجود دارد

قدم ششم :

اگر در گزینه کسی دیدگاهی نوشته است تیک مشاهده کردید انرا بردارید و اگر تیک وجود نداشت به ان دست نزنید تا دیگر برایتان ایمیل ارسال نشود

قدم هفتم :

اگر در گزینه دیدگاهی نیازمند بررسی است تیکی وجود داشت آن را بردارید در غیر اینصورت تنظیمات شما درست می باشد ( مانند تصویر زیر )

برداشتن تیک یا زدن تیک برای فعال یا غیرفعال کردن اعلان نظرات
تیک زدن یا برداشتن تیک

قدم هشتم :

 تقریبا کار شما تمام شده است  و در صورتی که کلیه مراحل بالا را به درستی انجام داده اید به پایین صفحه بروید و دکمه ذخیره تغییرات را بزنید تا کلیه تغیرات برای شما ذخیره شوند و بعد از آن هیچ ایمیلی برای شما ارسال نمی شود .

نتیجه

ایمیل های ارسال شده می تواند برای شما خوب و یا آزاردهنده باشد و تمامی این ویژگی ها به ترافیک سایت و نحوه مدیریت شما بستگی دارد اگر شما یک سایت به تازگی ایجاد کرده اید این ایمیل های ارسال شده می توانند برای شما مفید باشند زیرا به سرعت می توانید با خوانندگان و کاربران وبسایت خود ارتباط برقرار کنید و نیازهای آنها را برطرف کنید و با اینکار می توانید اعتماد کاربر را جلب کنید تا دفعات بعدی نیز به سایت شما سر بزنند.